Gdzie zrobimy implanty?

Nie zawsze cieszymy się zdrowymi zębami

Co jak co, ale nie każdy z nas może cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. Nie wszystko jest takie kolorowe. Czasami musimy się pokusić o sztuczne uzębienie. Najlepiej jest zdecydować się na implant czy też na implanty. Jednak implanty mają jedną wadę. Są bardzo drogie. Szanse jednak, że implant się przyjmie, to aż dziewięćdziesiąt pięć procent. Dużo mniejsze szanse na powodzenie mają zabiegi wszczepiania natychmiastowych implantów. Implanty są stosowane po to, aby po zębie uzupełnić dziurę. Wygodne są one szczególnie dla pacjentów, którzy w ogóle nie mają zębów, ponieważ na implantach możemy zainstalować protezę. Proteza w ten sposób zamocowana zupełnie się nie przesuwa czy też w ogóle nie wypada. Zupełnie inaczej jest przy protezach trzymających się na zasadzie przyssania.

Komu nie poleca się implantów?

Na pewno implanty nie dla każdego są polecane. Osoby palące dużą ilość papierosów nie powinny korzystać z tej usługi. Substancje, które są zawarte w papierosach szkodliwie wpływają na dziąsła. W związku z tym możemy liczyć się z komplikacjami oraz w rezultacie z utratą implantu.

Do jakiej kliniki się zgłosić?

Jednak gdy jesteśmy zdecydowani na implant, to powinniśmy udać się do dobrej kliniki. Śmigiel – klinika implantologiczna na którą postawimy musi być nienaganna oraz powinna posiadać w sieci jedynie pozytywne opinie. Kliniki z implantami występują w wielu miejscach. W zasadzie w każdym większym mieście klinika implantologiczna istnieje. Powinniśmy jednak wiedzieć, że łatwo się trafić na taką, która nie do końca spełni nasze oczekiwania. Musimy wiedzieć, że wybór odpowiedniej kliniki jest już dla nas połową sukcesu. Zatem gdy nie mamy przeciwwskazań do wykonania u siebie implantów, mamy odpowiedni budżet, to powinniśmy postawić na dobrą klinikę i poddać się zabiegowi. Naprawdę będziemy zadowoleni z efektów. Zdrowy i piękny uśmiech jest dla nas bardzo, ale to bardzo ważny. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości.

 

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.