Laser dobry do depilacji

Depilacja laserowa w Poznaniu stała się sposobem na wygładzenie nóg, rąk czy usunięcia wąsika z twarzy, z miejsca nad ustami. Depilowanie jest stosowane powszechnie, ale laserowe usuwanie włosów jest o wiele lepsze oraz skuteczniejsze. W każdym polskim mieście można skorzystać z takiego zabiegu. Depilacja laserowa w Poznaniu doskonale pomaga każdemu, kto tylko ma ochotę na takie postępowanie. Zabieg jest idealny dla osób zmagających się z nadmiernym owłosieniem. Pomaga szybko oraz niezwykle skutecznie. 

Do depilacji stosuje się:

Laser rubinowy działający na ciemne włoski

Laser aleksandrytowy, który przy ciemniejszej skórze zmniejsza efektywność zabiegu;

Diodowy laser światłowodowy usuwający zbędne owłosienie w sposób medyczny. Jest to najnowocześniejszy laser na polskim rynku. Pozwala usunąć włosy nawet u osób o ciemnej karnacji. Depilacja usuwa wszystkie włosy już po 3-4 zabiegu. Na pewno warto wypróbować to urządzenie. Depilacja to doskonała metoda uporania się z meszkiem czy bujnymi włosami. Warto ją stosować, warto wydać pieniądze na zabieg. Żadna golarka, żaden krem nie zadziała tak dobrze jak laser. Dlatego panie, a czasami też panowie, chętnie z tego zabiegu korzystają. Depilacja to wspaniała broń każdej pani.

Z depilacji korzystać nie mogą…

Depilacja laserowa w Poznaniu nie jest dla osób cierpiących na nowotwory, chorujących na grzybicę, mających stany zapalne skóry, pań w ciąży, pań, które mocno się opalają. Nie jest to zabieg dla nich, muszą znaleźć inny pomysł na siebie.

Ile kosztuje depilacja?

Koszt depilacji to od 100 (depilacja wąsika) do 600 złotych (całe nogi), jest to dość wysoka cena, ale warto ją ponieść. Gładka skóra nie ma ceny, na pewno warto dbać o piękno cery. Należy pamiętać, że żadna depilacja nie usuwa włosów w pełni, zawsze pozostają jakieś włoski, co jednak nie jest specjalnie uciążliwe. Depilację powtarza się co miesiąc przez pół roku, a później można już nie zabierać się do powtórek zabiegu. Ludzie doceniają możliwość korzystania z depilacji i chętnie się jej poddają.